Barrakuuda Suvehooaeg 2019 Saaremaa

PIDULA SEIKLUSKESKUS SAAREMAAL

Suvisel perioodil (Mai-September) kolib Barrakuuda sukeldumisklubi Eesti kõige selgema merevee, puhtama õhu ja ilusama loodusega Saaremaa looderannikule. Sukeldujaid ja kõiki teisi puhkajaid ootab kohapeal kõik eluks vajalik ja sinu suvise superpuhkuse eest lubame kanda head hoolt.

Päeval sukeldud vingetel laevavrakkidel ja käid vaatamas kuidas hallhülged veeall elavad, õhtul kütame sauna soojaks ja karastame end Pidula veskitiigi allikavees. Grillmeister hoolitseb selle eest , et maailma parim forell oleks sinu lemmiklisanditega laual ja tüdrukud baaris teavad kui tähtis on hoida joogid külmas! Öömaja leiab nii lihtsamate tingimuste austaja kui mugavustest lugupidav puhkaja.

Vahet pole, tunned ennast nagu kala vees või oled alles algaja vetesügavuste avastaja, tegevust jagub kõigile.

saaremaa-5

Sukeldujat ootab Pidulas

 • Rendivarustus (kontrolli suuruste saadavust)
 • Balloonide rent ja täitmine
 • Nitrox e.rikastatud õhk
 • 9,2m pikk RIB- tüüpi kaater sukeldumisteks
 • Ruum varustuse hoiustamiseks ja kuivatamiseks

Sukeldumiste väljasõitude ajakava vaata siit

Veel vesiseid tegevusi

 • Veesport (Tube ride, Banana ride, Wakeboard, Kneeboard)
 • Merereisid ja snorgeldamine hallhüljeste lesilas
 • Kalastureisid koos giidiga
 • Kanuusõit

Kuival maal

 • Tennis Uuel tenniseväljakul
 • Paintablli lahingud ja varustus
 • GPS mängud ja Fotojaht
 • Jalgrataste rent
 • Korraldame erinevaid mänge ja võistlusi suurematele gruppidele
saaremaa-3

Sukeldumiskursused Saaremaal

Kogu taristu sukeldumiskursuste läbiviimiseks on kohapeal olemas ja loodus pakub meile Eesti parimaid sukeldumistingimusi. Koolitused on seetõttu intensiivsed, lõbusad ja annavad garantii, et kursuse lõppedes saad lisaks sukeldumissertifikaadile ka vajalikud oskused.

OPEN WATER DIVER e. sukeldumise algkursus

Lühikese aja jooksul saab sinust ja su kaaslastest paberite ja oskustega sukeldujad. Lisaväärtusena saavad Saaremaal kursuse sooritanud õpilased ka praktiseerida sukeldumist paadist. Üldjuhul sisaldavad muud Eestis tehtavad sukeldumise algkursused ainult kaldalt sukeldumisi! Lisaboonusena pakume kursust Saaremaal taskukohase hinnaga . Kursuse läbinud saad rahvusvahelise PADI või NDL sertifikaadi omanikuks, mis lubab sul sukelduda kuni 18m sügavusele ja on aegumatu.

Kestvus: 4 päeva

Hind: 300€ (Koolitus, varustus, õppematerjalid, sertifikaat)

Advanced Open Water Diver

Saaremaa looderanniku vetesügavustes asuvad põnevad lavavrakid, mis pakuvad väljakutseid sukeldujatele kes oma oskused ja sügavused tahavad uuele tasemele viia. Kursuse jooksul sukeldud kuni 30m sügavusele, avastad laevavrakke, harjutad veealust navigeerimist ja kindlasti läheme ka öist mereelu lampidega uurima. Kursuse läbinud saad AOWD sertifikaadi, mis lubab sukelduda kuni 30m sügavusele ja veealla võid minna ka öösel.

Kestvus: 3 päeva

Hind: 300€ (Koolitus, varustus, õppematerjalid, sertifikaat)

Sukeldumiskursuste suvise ajakava leiad siit

saaremaa-2

Sõprade ja perega merele

Korraldame sinu sõpruskonnale või perele puhkuse kus iga osaleja leiab endale meelepärase tegevuse. Lapsed naudivad veerallit kaatri taga veetavate kummirõngastega, suuremad poisid ja tüdrukud panevad endale ´´wakeboardi´´ alla ja kui jõud raugeb kihutame  mööda Saaremaa pankranniku kaldaääri. Hüljeste vaatamiseks ei pea tingimata vee alla minema,  need uudishimulikud tegelased tulevad ise paadi kõrvale. Ka kalastamine on võimalik ja vajalik püügivarustus on kohapeal olemas.

Meie kogemustega kaptenid hoolitsevad selle eest päevad merel mööduksid lõbusalt ja turvaliselt. Meresõiduturvalisuse tagavad korrasolevad päästevahendid, hooldatud tehnika ja kaptenid kes hoolivad sinu väärtuslikust ajast ja elust.

NB! Päästevestid ja veekindel mereriietus on kõikidele osalejatele meiepoolt.

Kestvus: Aja, sobilikud tegevused ja kestvuse valid sina

Hind:150€/tund (Paat mahutab kuni 10 inimest)

saaremaa-4

Majutus

Pidula seikluskeskuse majutuse võimaluste ja hindadega tutvu siin

Seotud

Video

Kontakt