Open Water Diver ehk sukeldumise algkursus

Sukeldumiskursus algajatele

Esmane baaskursus kõigile sukeldumishuvilistele. Sellel kursusel avatakse sinu ees sukelduja aabits nii teoorias kui praktikas.

Õpid varustust tundma, kokku panema ja õigesti hooldama. Saad teadmisi füüsikast, füsioloogiast, floorast ja faunast. Harjutad veealust hõljumist, tõusmist ja laskumist. Kasutad kompassi, et jõuda oma veealuste eesmärkideni ja saad teada, miks sukeldujad peavad asju suuremaks, kui nad tegelikult on, ning palju-palju muud…

Sertifitseeritud Open Water Diver omandab õiguse sukelduda koos paarilisega ilma instruktori järelvalveta kuni 18 m sügavusele. Litsents kehtib ülemaailmselt kõigis sukeldumisklubides, selle alusel saad varustust laenutada ja iseseisvalt sukelduda.

Kursus jaguneb kaheks osaks: 1. osa on teooria (viis tundi) ja praktiline osa basseinis (viis tundi) 2. osa on praktiline osa meres (neli tundi). Meresukeldumised toimuvad sobivate ilmastikutingimuste korral Eestis või talvisel perioodil meie reiside raames.

Vajadusel kirjutame esimese osa läbinuile välja tõendi, mille alusel on võimalik kursuse meretunnid lõpetada ükskõik millises PADI sukeldumiskeskuses üle maailma.

Vanus: alates 15. eluaastast, Junior OWD alates 10. eluaastast.

Kestvus: Oleme paindlikud vastavalt sinu plaanidele!

Maksumus: Teooria + Bassein 200.00 € (tavahind 240.00 €), Meretunnid 200.00 €

Kursused toimuvad vastavalt kodulehel olevale graafikule!

Registreeru Sukeldumiskursustele

No bookings available
Oota...

Seotud

Video

Kontakt